Dział: PRASA

Dodano: Październik 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szef Rady Mediów Narodowych nie wszedł do Sejmu

Krzysztof Czabański jest szefem Rady Mediów Narodowych od 2016 roku (screen YouTube/Polskie Radio)

Krzysztof Czabański nie zdobył poselskiego mandatu w wyborach w okręgu toruńskim. „Nadal będę zajmować się mediami publicznymi” - zapowiedział na Facebooku.

Czabański w wyborach do Sejmu startował z drugiej pozycji na liście PiS w okręgu toruńskim. Według danych Państwowej Komisji wyborczej otrzymał 5 413  głosów.  To ósmy wynik wśród kandydatów z listy PiS. W kadencji 2015-2019 PiS w okręgu toruńskim ma sześciu przedstawicieli.

"Na tym kończy się moja praca w parlamencie. Serdecznie gratuluję wszystkim koleżankom i kolegom z listy PiS w Toruniu świetnych wyników. Ja nadal będę zajmować się mediami publicznymi, przewodnicząc Radzie Mediów Narodowych. Liczę na Państwa życzliwość i współpracę" - napisał Krzysztof Czabański na Facebooku.

Czabański jest szefem RMN od 2016 roku. Wcześniej był dziennikarzem, m.in. „Tygodnika Solidarność”, kierował redakcją „Expressu Wieczornego’, był prezesem PAP, Polskiej Agencji Informacyjnej i prezesem zarządu Polskiego Radia.

Galeria: TOP 10 - Najchętniej oglądane programy we wrześniu

(PAZ, 14.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.