Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Październik 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były prezes Cyfrowego Polsatu w radzie dyrektorów Play

Dominik Libicki w latach 2001-2014 był prezesem Cyfrowego Polsatu (screen YouTube/PISF)

Dominik Libicki, były prezes Cyfrowego Polsatu, wszedł do rady dyrektorów Play Communications, właściciela sieci komórkowej Play.

Libicki został powołany przez akcjonariuszy operatora na stanowisko dyrektora niewykonawczego. Obowiązki ma pełnić do odbycia walnego zgromadzenia, zatwierdzającego sprawozdanie finansowe spółki za 2021 rok, czyli do połowy 2022 roku. 

W radzie dyrektorów Play, organu nadzorczego podobnego do rady nadzorczej, zasiadają m.in. były prezes PZU Andrzej Klesyk i współzałożyciel Platformy Obywatelskiej Andrzej Olechowski.

Dominik Libicki w połowie 2018 roku po ponad dwóch latach pracy odszedł z Kulczyk Investments, w którym był chief investment officerem i członkiem zarządu. W latach 2001-2014 był prezesem Cyfrowego Polsatu. Pracę w Grupie Polsat rozpoczął w 1995 roku.

Play w tym roku uruchomił usługę telewizyjną Play Now TV z dekoderem.

Galeria: TOP 10 - Najchętniej oglądane programy we wrześniu

(KOZ, 09.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.