Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Tkaczyk business directorem w Pathfinder 23

Ewa Tkaczyk będzie zarządzać 15-osobowym zespołem (fot. materiały prasowe)

Ewa Tkaczyk, dotychczasowa account director w Pathfinder 23 (Brand New Galaxy), awansowała na business directora.

Po rozszerzeniu operacji o Stany Zjednoczone Ewa Tkaczyk ma odpowiadać za jeden z czterech działów client service. Będzie zarządzać 15-osobowym zespołem pracującym bezpośrednio z globalnymi hubami Coty w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu, Genewie i Frankfurcie. Raportować będzie do niej zespół pracujący w Nowym Jorku. – Początek 2020 roku będzie dla nas kluczowy pod kątem ekspansji geograficznej oraz kolejnych globalnych kontraktów, które obecnie finalizujemy. Z tego powodu już teraz priorytetem jest zadbanie o efektywny kształt zespołu – komentuje Szymon Domżał, vice president i managing partner w Pathfinder 23.

Tkaczyk będzie bezpośrednio raportować do Julii Dziurbiejko, managing director, oraz do Szymona Domżała, odpowiedzialnego za globalny biznes Coty. Tkaczyk do Pathfinder 23 dołączyła dwa lata temu, wcześniej pracowała w Saatchi & Saatchi IS oraz w Gemiusie.

Galeria: "Żmijowisko" w Canal+

(AMS, 08.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.