Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Brand New Galaxy otwiera kolejne zagraniczne biuro - w Nowym Jorku

Nowy Jork to kolejne zagraniczne miasto, po Londynie, Bazylei i Genewie, gdzie otworzył oddział Brand New Galaxy

Brand New Galaxy otwiera w Nowym Jorku biuro Pathfinder 23.

Pathfinder 23 to agencja aktywująca marki w obszarze e-commerce, która tworzy ścieżki zakupowe klientów. Amerykański oddział ma wzmocnić zespół obsługujący takich klientów jak: Coty, Bayer, Lindt, Russell Stover, Ghirardelli oraz Procter & Gamble. Zespół amerykańskiego Pathfinder 23 jest kilkuosobowy, biuro raportuje bezpośrednio do client service directorów w ramach globalnych struktur Pathfinder 23.

Do tej pory spółki wchodzące w skład Brand New Galaxy otworzyły już zagraniczne oddziały w Londynie, Bazylei i Genewie (w Polsce BNG ma oddziały w Warszawie i Poznaniu).

– Biuro w Stanach Zjednoczonych było przedmiotem naszych dyskusji już od końca zeszłego roku. Zakres wygranych projektów, który realizujemy z naszymi klientami w tym regionie, jest tak duży, że nasza stała fizyczna obecność jest tam po prostu niezbędna. Z drugiej strony jest to naturalne umocnienie naszej pozycji jako globalnego gracza – mówi Michał Glapiński, CEO Pathfinder 23.

Kacper Kłos, CEO Brand New Galaxy: – Rozszerzenie działalności o kolejny rynek było wyłącznie kwestią czasu. Tworząc Brand New Galaxy od początku, mieliśmy jasny plan działania, który zakładał obsługę światowej klasy marek na rynku globalnym. Wejście Brand New Galaxy na rynek amerykański to konsekwentna realizacja wielowymiarowej strategii rozwoju.

BNG zatrudnia już ponad 240 pracowników w siedmiu podmiotach wchodzących w skład platformy: Pathfinder 23 (agencja aktywująca marki w obszarze e-commerce), Synthrone (platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w e-commerce), Spacecamp (agencja digitalowa), Life on Mars (agencja kreatywna cross-channel), 8.54 (dom produkcyjny o specjalizacji digital), Stratosfera (firma konsultingowa marketingu strategicznego), Man on the Moon (agencja konsultingowa w obszarze HR). BNG pełni funkcję międzynarodowych hubów dla wielu klientów (m.in. Coty, Bayer, Lindt, P&G), w swoim portfolio ma ponad 20 dużych klientów, którzy powierzyli jej regularną obsługę. Działania BNG obejmują klientów operujących w Europie, Ameryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie.

(AMS, 30.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.