Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

4F sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

Szef PLS, mistrz świata z 2014 roku Paweł Zagumny i przedstawicielka zarządu OTCF Ranita Sobańska podpisali dwuletni kontrakt (fot. materiały prasowe)

Marka 4F należąca do OTCF zawarła kontrakt sponsoringowy z Polską Ligą Siatkówki. Porozumienie obejmuje sezony 2019/20 i 2020/21.

Marka 4F będzie obecna na boiskach i w miejscach rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki oraz na platformach komunikacyjnych należących do PLS (strony WWW, kanały social media). Pierwsze wydarzenie, gdzie można było zobaczyć 4F, to Superpuchar Kobiet w niedzielę 6 października w Kaliszu. W ramach kontraktu brand przygotował również stroje sędziowskie oraz koszulki dla obsługi technicznej.

Siatkówka to kolejny sport, w który angażuje się 4F. Marka do tej pory na koncie ma współpracę m.in. z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Polskim Związkiem Narciarskim i Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego.

 

(MAC, 07.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.