Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Renata Hendel została head of sales w Nais

Renata Hendel przez wiele lat była związana z Agorą (fot. materiały prasowe)

Renata Hendel została head of sales w Nais (polska aplikacja dla firm do budowania zaangażowania i satysfakcji oraz nagradzania i doceniania pracowników).

Dotychczas nadzór nad sprzedażą w Nais sprawowała prezes Iwona Grochowska. Od października to Hendel jako szef sprzedaży odpowiada za strategię i wszystkie działania sprzedażowe.

Poprzednio Renata Hendel pracowała w grupie Gazeta.pl. W 2018 roku została szefową sprzedaży agencyjnej, a następnie objęła stanowisko dyrektora sprzedaży grupy Gazeta.pl. Wcześniej pracowała jako dyrektor sprzedaży w GoldenLine. W latach poprzednich przez wiele lat również była związana z Agorą: zarządzała m.in. zespołem sprzedaży w GazetaPraca.pl, pracowała w dziale strategicznym jako doradca dla klientów kluczowych z branży IT/telekom. Wcześniej w dziale projektów specjalnych, gdzie tworzyła niestandardowe rozwiązania w "Gazecie Wyborczej" i pierwsze projekty crossmediowe.

(IKO, 07.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.