Dział: PRASA

Dodano: Październik 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Milion egzemplarzy bezpłatnej "Gazety Przedwyborczej"

W ośmiostronicowej "Gazecie Przedwyborczej" redakcja podsumowała cztery lata rządów PiS (fot. Facebook/ Gazeta Wyborcza)

Bezpłatna "Gazeta Przedwyborcza" od poniedziałku 7 października będzie rozdawana w ponad 100 miejscowościach w całej Polsce. Wydanie przygotował zespół "Gazety Wyborczej" (Agora), redaktorem prowadzącym jest Piotr Głuchowski.

Makietę i układ wydania przygotował zespół graficzny "GW", promocją gazety w mediach społecznościowych i na stronach Wyborcza.pl zajął się jej dział marketingu.

Ośmiostronicowe wydanie ukaże się w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Redakcja podsumowała w nim ostatnie cztery lata rządów. "Zły stan służby zdrowia, w szkole strajki zamiast lekcji, rosnące ceny żywności czy propaganda państwowych mediów" - to pojawi się według zapowiedzi w "Gazecie Przedwyborczej".

Wydanie ma milion egzemplarzy nakładu, będzie rozdawane m.in. na dworcach i w centrach miast oraz okolicach galerii handlowych do piątku 11 października – ostatniego dnia przed ciszą wyborczą.

(JSX, 04.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.