Dział: RADIO

Dodano: Październik 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do zespołu Radia Kolor dołączyła była dyrektor muzyczna Chillizet

Martyna Wawryło-Wojciechowska będzie gospodynią pasma w godz. 10-14 (fot. materiały prasowe)

Martyna Wawryło-Wojciechowska, była dyrektor muzyczna Chillizet, dołączyła do grona prezenterów warszawskiego Radia Kolor.

Wawryło-Wojciechowska od środy będzie gospodynią pasma "Zbawienie w pracy" nadawanego między godz. 10 a 14. Zastąpiła Justynę Sokołowską, która odeszła z rozgłośni. Z kolei poranny program "Mobilizacja" (od 6 do 10) obok Alicji Bendkowskiej zaczął prowadzić Michał Karwowski.

Nowym prezenterem Radia Kolor jest również Leszek Śledziński, który będzie pojawiać się na antenie w sobotnie poranki. Do newsroomu dołączył jako serwisant Kamil Olak. Audycję w stacji zaczyna też prowadzić prof. Jerzy Bralczyk - "Słowa o słowie" słuchać można o 12.15. W ramówce rozgłośni pozostają m.in. audycje Marcina Sobesty ("Biuro piosenek znalezionych") i Beaty Pawlikowskiej ("Blondynka w podróży").

W okresie marzec-sierpień Radio Kolor miało w Warszawie 2 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar).

(KOZ, 03.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.