Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat News oraz TVN 24 i TVN 24 BiS szykują przedwyborcze debaty

Debatę w TVP oglądało ponad 1,9 mln widzów (screen Vod.tvp.pl)

Polsat News zorganizuje pięć debat przedwyborczych. Debatę szykują też TVN 24 i TVN 24 BiS.

Polsat News na przyszły tydzień zaplanował pięć debat tematycznych, które od poniedziałku do piątku będzie można oglądać o godz. 20. Wezmą w nich udział przedstawiciele wszystkich pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. W poniedziałki Agnieszka Gozdyra poprowadzi debatę o światopoglądzie, we wtorek Piotr Witwicki o klimacie i środowisku, w środę Wojciech Dąbrowski o zdrowiu, w czwartek Grzegorz Kępka o gospodarce, a w piątek Grzegorz Jankowski o rodzinie.

Debata przedwyborcza TVN 24 i TVN 24 BiS odbędzie się we wtorek 8 października o 19.26. Gospodarzami programu, w którym wystąpią przedstawiciele pięciu ogólnopolskich komitetów, będą Monika Olejnik i Grzegorz Kajdanowicz. 

We wtorek TVP zorganizowała debatę z udziałem Władysława Kosiniaka-Kamysza (PSL), Jacka Sasina (PiS), Borysa Budki (KO), Andrzeja Rozenka (Lewica) i Jacka Wilka (Konfederacja). W TVP 1 program oglądało średnio 1,2 mln widzów, a w TVP Info - 727 tys. (dane Nielsen Audience Measurement).

Galeria: TOP 10 - Najchętniej oglądane programy we wrześniu

(KOZ, 03.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.