Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 26, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Twój Weekend" z kolejną nagrodą za ostatni numer

Ostatni numer magazynu "Twój Weekend" wydano w marcu 2019 roku

Ostatni numer "Twojego Weekendu" przygotowany przez portal Gazeta.pl, BNP Paribas, Mastercard i agencję VMLY&R zdobył złoto w kategorii Redesigned Products w międzynarodowym konkursie Print Innovation Awards 2019. To jedyny projekt z Polski doceniony w tej edycji konkursu.

Konkurs organizuje światowe stowarzyszenie gazet i wydawców prasy WAN-IFRA. Laureaci nagrodę odbiorą 8 października podczas IFRA World Publishing Expo w Berlinie.

Ostatni numer magazynu "Twój Weekend" wydano w marcu 2019 roku (w przeszłości był to popularny tygodnik erotyczny). Aby go symbolicznie zamknąć, prawa do tytułu kupiono w licytacji na Allegro. Wydanie wsparte było kampanią reklamową. Jej kreację przygotowała agencja VMLY&R Poland. Za media, współpracę z influencerami i wsparcie kreatywne projektu odpowiadał Wavemaker, produkcję wizualną zrealizował dom produkcyjny Papaya Films.

Projekt wcześniej otrzymał m.in. Grand Prix w kategorii Glass i Tytanowego Lwa na Cannes Lions 2019 oraz Grand Prix na Gerety Awards.

Galeria: "Wataha" - trzeci sezon

(JSX, 26.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.