Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 26, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PAP ma nowego korespondenta w Londynie

Bartłomiej Niedziński zastąpił Jakuba Krupę na stanowisku korespondenta PAP w Londynie (fot. archiwum prywatne)fot. Marek Mazurkiewicz / CC BY-SA 3.0)

Bartłomiej Niedziński został etatowym korespondentem Polskiej Agencji Prasowej w Londynie. Na stanowisku zastąpił Jakuba Krupę, który odszedł z agencji.

Krupa na początku września br. napisał na Twitterze, że zrezygnował "z powodu zasadniczych różnic w naszym rozumieniu roli i obowiązków dziennikarza agencyjnego". Zapewniał, że zamierza pozostać w zawodzie.

Press

Bartłomiej Niedziński w redakcji zagranicznej PAP pracuje od listopada 2018 roku (fot. archiwum prywatne)

Bartłomiej Niedziński pracę w redakcji zagranicznej PAP rozpoczął w listopadzie 2018 roku. Wcześniej przez prawie dziewięć lat zajmował się tematyką zagraniczną w "Dzienniku Gazecie Prawnej" (Infor Biznes). Pracował też m.in. w "Życiu", "Przekroju", "Fakcie" i "Dzienniku Polska Europa Świat".

Na początku września redaktorem naczelnym redakcji zagranicznej PAP został Tomasz Jarosz, a jego zastępcą Robert Szulc. Kilkanaście dni później Szulc został kierownikiem działu wydarzeń i zastępcą redaktora naczelnego redakcji krajowej. Na razie nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce w redakcji zagranicznej.

Galeria: "Wataha" - trzeci sezon

(JSX, 26.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.