Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agencja K2 przygotuje działania digital dla gry "Cyberpunk 2077"

Keanu Reeves użyczył wizerunku, a w anglojęzycznej wersji gry też głosu, postaci Johnny'ego Silverhanda (screen: Youtube.com/Cyberpunk 2077)

CD Projekt powierzył agencji K2 działania digital i opracowanie strony WWW kampanii promocyjnej gry "Cyberpunk 2077". Współpraca ma charakter projektowy.

K2 współpracuje z CD Projekt od 2015 roku w zakresie działań digital.

Równocześnie prowadzony był przetarg dotyczący przygotowania i realizacji kompleksowej kampanii promocyjnej gry "Cyberpunk 2077". Kampania ma mieć międzynarodowy zasięg. Jej start jest zaplanowany na marzec przyszłego roku. Agencja, jak wynika z informacji "Presserwisu", została już wybrana. CD Projekt nie udziela informacji w tej sprawie, zaprzecza także, by prowadził taki przetarg.

"Cyberpunk 2077" - kiedy premiera?

CD Projekt oficjalnie zapowiedział, że gra „Cyberpunk 2077” trafi do sprzedaży 16 kwietnia 2020 roku. Ukaże się w wersji na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Na oficjalnej stronie gry ruszyła jej przedsprzedaż. Hollywoodzki aktor Keanu Reeves (m.in. trylogia „Matrix”) użyczył wizerunku, a w anglojęzycznej wersji gry też głosu, postaci Johnny'ego Silverhanda. Aktor zaangażowany był również w sesje motion-capture.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 25.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.