Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Superstacja wprowadza od poniedziałku nową ramówkę

Grzegorz Jankowski od końca lipca jest dyrektorem programowym Superstacji (screen YouTube.com/Superstacja)

Superstacja od poniedziałku 30 września ma mieć nową ramówkę. Kanał będzie nadawać premierowy program między godz. 14 a 17 – dowiedział się "Presserwis".

Każda godzina trzygodzinnego pasma będzie dzielona na cztery bloki – o pełnej godzinie i w połowie godziny emitowany ma być "Supernews", kwadrans po pełnej tematy plotkarskie w "Supernews gwiazdy", a kwadrans przed pełną interwencyjne w "Supernews interwencja". Trzygodzinne pasmo ma być kilkukrotnie powtarzane w ciągu dnia. W ramówce znajdą się również programy z innych kanałów Grupy Polsat, m.in. "Interwencja" z Polsatu, "Emil łowca fotoradarów" z Polsat Play czy "Super ludzie" z Super Polsatu.

Jak informowaliśmy, docelowo powstawać mają cztery godziny programu dziennie. W planach jest bowiem program informacyjny, który prawdopodobnie prowadzić będą na zmianę Kamila Biedrzycka i Sylwia Madejska.

Nową koncepcję Superstacji, która ma być tabloidowa, przygotował dyrektor programowy telewizji Grzegorz Jankowski ze swoim zastępcą Grzegorzem Adamczykiem, który jest jednocześnie szefem newsroomu. Stanowiska objęli pod koniec lipca. Dwa miesiące wcześniej kanał ograniczył znacząco tematykę polityczną, a do programów przestali być zapraszani politycy. Z redakcji odeszło wielu dziennikarzy, a z anteny spadły programy m.in. Elizy Michalik, Kuby Wątłego, Jacka Żakowskiego i Marka Czyża.

W sierpniu Superstacja miała 0,09 proc. udziału w rynku (dane: Nielsen Audience Measurement).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 25.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.