Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Raper O.S.T.R. w kampanii Canal+ i jako ekspert Premier League

Adam Ostrowski (z prawej) dołączył do m.in. Andrzeja Twarowskiego (z lewej) i Rafała Nahornego (w środku), którzy w C+ zajmują się ligą angielską od lat (screen: Youtube.com/canalplus)

Pod hasłem "Wściekle szybka Premier League" rozpoczęła się kampania reklamowa Canal+ promująca transmisje rozgrywek ligi angielskiej, w której występuje raper Adam Ostrowski, znany jako O.S.T.R.

Adam Ostrowski, który jest kibicem Premier League, będzie również pojawiał się w roli eksperta w studiu bloku "Gorączka piłkarskiej soboty" i przy wybranych meczach angielskiej ligi.

Ostrowski w spocie występuje razem z komentatorami rozgrywek Andrzejem Twarowskim i Rafałem Nahornym. Działania reklamowe obejmują telewizje, radio i media społecznościowe. Za kreację kreacji odpowiada agencja Havas Warsaw, a za planowanie i zakup mediów - agencja mediowa Havas Media.

Platforma Canal+ ma prawa telewizyjne do transmitowania Premier League do końca sezonu 2021/2022.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 23.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.