Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Piątek z AC Milan polskim ambasadorem gry FIFA 20

Krzysztof Piątek opublikował na Twitterze krótki filmik zapowiadający grę FIFA 20 (screen: Twitter/pjona9official)

Krzysztof Piątek, piłkarz reprezentacji Polski i włoskiego klubu AC Milan, został krajowym ambasadorem najnowszej edycji popularnej gry sportowej FIFA 20 (Electronic Arts).

We wcześniejszej wersji na polskim rynku wydawca gry w działaniach marketingowych wykorzystywał wizerunek innego reprezentanta Polski - Kamila Glika. Na swoim profilu na Twitterze Piątek opublikował w środę krótki filmik zapowiadający grę, który w ciągu doby miał 50 tys. wyświetleń. Premiera najnowszej edycji odbędzie się 27 września.

Krzysztof Piątek to piłkarz, którego wartość marketingowa znacząco wzrosła po transferze do AC Milan w styczniu br. Od tego czasu został ambasadorem Oshee, pojawił się w spocie serialu "Dom z papieru" Netfliksa i wystąpił w kampanii Play.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(SK, 20.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.