Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rozmowy Kamili Biedrzyckiej do obejrzenia w Se.pl i przeczytania w "Super Expressie"

Pierwszym gościem Kamili Biedrzyckiej był Aleksander Kwaśniewski (screen Se.pl)

Kamila Biedrzycka zaczęła prowadzić nowy program wideo "Express Biedrzyckiej", który oglądać można w serwisie internetowym "Super Expressu".

Kamila Biedrzycka gości polityków i rozmawia z nimi o aktualnych wydarzeniach. Wideo, wraz ze zdjęciami i krótką relacją, publikowane mają być w serwisie Se.pl. Następnego dnia będzie można przeczytać wywiad na łamach gazety.

Nowe odcinki programu pojawiać się mają co najmniej trzy razy w tygodniu. Pierwszym gościem "Expressu Biedrzyckiej" był były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Kamila Biedrzycka z "Super Expressem" współpracuje od połowy 2018 roku. Kilka miesięcy wcześniej nawiązała współpracę też z Superstacją. Biedrzycka pracowała m.in. w Telewizji WP, TVP Info, TVN 24 i radiu Tok FM.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 19.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.