Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cztery nowości wideo jesienią w Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska we wtorek zaprezentowała jesienną ofertę wideo (fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska na jesień przygotowała cztery nowe formaty wideo, w tym program Hanny Lis.

Wirtualna Polska we wtorek zaprezentowała jesienną ofertę wideo. Premierowo oglądać można będzie w WP 13 cyklicznych formatów, w tym cztery nowości. Do wyborów powstaje również format "Wyborczy grill".

Dziennikarka Hanna Lis poprowadzi od października program kulinarny "Hanna i przyjaciele", w którym będzie gotować z zaproszonymi gośćmi.

Kinga Jurga i Kuba Jankowski w programie "Czy to się opłaca?" będą wspólnie z gośćmi testować produkty codziennego użytku.

Nowościami są również "Beach please" i "Pudelko". W "Beach please" o kulisach showbiznesu odpowiadać ma Sandra Hajduk. "Pudelko" poprowadzi Michał Dziedzic z Pudelek.pl. Artyści, youtuberzy i celebryci za pomocą dotyku będą mówić, co znajduje się w tytułowym pudełku.

Wirtualna Polska kontynuuje takie programy wideo jak m.in. "Newsroom" Tomasza Machały, "Tłit" Marka Kacprzaka", "Nino o biznesie" Nino Dżikija czy "W łóżku z Oscarem" Oskara Netkowskiego.

Wirtualna Polska na początku 2020 roku przeniesie się do nowej siedziby przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Znajdzie się w niej nowe studio wideo portalu.

(KOZ, 17.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.