Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cykl reporterski Filipa Springera na nośnikach reklamowych w metrze

Cykl "Zmiana klimatu już tu jest" pokazywany jest na panoramicznych nośnikach firmy Warexpo (fot. materiały prasowe)

Reporter Filip Springer wraz z miesięcznikiem "Pismo. Magazyn opinii" przygotowali cykl reporterski poświęcony zmianom klimatu, który wyświetlany jest na nośnikach reklamy zewnętrznej w warszawskim metrze.

Cykl "Zmiana klimatu już tu jest" pokazywany jest na panoramicznych nośnikach firmy Warexpo, w przejściu pomiędzy pierwszą a drugą linią warszawskiego metra (krótkie teksty ilustrowane zdjęciami, poświęcone zmianie klimatu będą znajdować się na tych nośnikach do końca roku). Jednocześnie Filip Springer na łamach magazynu "Pismo" publikuje artykuły poświęcone zmianom klimatu. Pierwszy z nich dotyczy Helu, a kolejne będą o zmianach dotykających Noteć, Racibórz i torfowisko Wizna.

"Bardzo cieszymy się, że teraz, dzięki Warexpo nasze treści mogą trafić do jeszcze szerszego grona" – komentuje Magdalena Kicińska, redaktor naczelna miesięcznika "Pismo. Magazyn opinii".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 16.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.