Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jest data premiery trzeciego sezonu "Watahy"

W głównych rolach "Watahy" występują Aleksandra Popławska i Leszek Lichota (fot. Krzysztof Wiktor/HBO)

Na 30 października zaplanowana została premiera trzeciego sezonu polskiego serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach.

W rolach głównych sześcioodcinkowej "Watahy" występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. W tym sezonie do obsady dołączyli m.in.: Borys Szyc, Olga Bołądź, Maria Maj i Filip Gurłacz. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Za scenariusz odpowiadają: Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek, a autorami zdjęć są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Serial "Wataha" będzie można oglądać w HBO w środy o 20.10. Odcinki tego samego dnia rano będą udostępniane w serwisie HBO Go.

Pierwszy sezon "Watahy" jesienią 2014 roku oglądało w HBO średnio 334,8 tys. widzów, a drugi - jesienią 2017 roku - 207,6 tys. (dane: Nielsen Audience Measurement, kanał nie jest już objęty pomiarem).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 13.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.