Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ipla wprowadza miesięczne płatności za pakiet z Ligą Mistrzów i Ligą Europy

Nowy sezon Ligi Mistrzów rusza 17 września (fot. Tim Bechervaise/Unsplash)

Serwis Ipla (Cyfrowy Polsat) wprowadził comiesięczne płatności za pakiet z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Nadawca w poprzednim sezonie oferował możliwość wykupienia pakietu obejmującego komplet meczów w LM i LE (360 zł) oraz dostępu na siedem dni (za 40 zł). W ofercie prezentowanej na Ipla.tv, oprócz dotychczasowej opcji Season Pass, pojawiła się możliwość wykupienia dostępu w dwóch nowych opcjach za 40 zł: dla abonentów Cyfrowego Polsatu lub sieci Plus oraz czasowej na 30 dni z jednorazową płatnością. Zniknęła za to opcja dostępu tygodniowego.

Grupa Polsat pokazuje rozgrywki europejskich pucharów od ubiegłego sezonu w dwóch kanałach Polsat Sport Premium oraz w czterech dodatkowych uruchamianych w dni meczowe. Nadawca nabył na trzy lata prawa obejmujące telewizję, internet i urządzenia mobilne. Nowy sezon Ligi Mistrzów rusza 17 września. W ramach sublicencji jeden środowy mecz transmituje TVP.

(PAZ, 11.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.