Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przedwyborcze propozycje Tok FM

Debaty Tok FM odbędą się w 17 miastach, ale tylko w ośmiu z udziałem publiczności (fot. materiały prasowe)

Radio Tok FM przed wyborami parlamentarnymi wyemituje cykl debat, przygotuje podcasty i audycje wyborcze.

Debaty z cyklu "Usłysz swojego posła" z kandydatami na parlamentarzystów zostaną zorganizowane w 17 miastach - w ośmiu z udziałem publiczności (gospodarzami będą Karolina Lewicka i Agata Kowalska), a w dziewięciu w radiowych studiach (gospodarzem będzie Paweł Sulik). Cykl zainauguruje 12 września rozmowa z udziałem publiczności w Rzeszowie. Debaty będą transmitowane na antenie Tok FM w godz. 18-20.

Redakcja Tok FM będzie przygotowywać podsumowanie dnia w formie podcastów "Ostatnie 24 godziny kampanii", dostępnych codziennie po godz. 20 na stronie Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej Tok FM.

W piątki w godz. 18-20 na antenie będzie emitowana audycja wyborcza, w której dziennikarze będą rozmawiać z zaproszonymi gośćmi. W dni powszednie po godz. 20 będzie nadawana audycja "Mikrofon radia Tok FM" z wypowiedziami słuchaczy. W ramówce stacji pozostaje sobotnia audycja Dominiki Wielowieyskiej "Wybory w toku".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 09.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.