Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesienią Polsat Games postawi na transmisje z turniejów w "League of Legends"

Kanał Polsat Games został uruchomiony w październiku 2018 roku (fot. materiały prasowe)

Polsat Games umieści w jesiennej ramówce dwa nowe programy: „Wszystko gra” oraz „Nowa Gra+”. Stacja zamierza skupić się na transmisjach z europejskich i światowych turniejów w grze „League of Legends”.

Program „Wszystko gra” nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. Prowadzący Marina „Lova” Krylova i Jędrzej Kupiec będą przeprowadzać sondy uliczne i pytać ludzi o gry wideo i nowe technologie. Z kolei w programie „Nowa Gra+” będzie można zobaczyć gry wideo, które nie miały jeszcze oficjalnych premier.

Polsat Games pokaże jesienią też nowe edycje znanych z anteny programów, jak „Faux Paux”, „Po Lekcjach” i „Rock w grach”.

Polsat Games od września rozpoczyna transmisje z najważniejszych światowych rozgrywek w grze „League of Legends”, w tym m.in. European Championship, EU Masters oraz Mistrzostwa Świata.

Kanał Polsat Games został uruchomiony w październiku 2018 roku. Na antenie emitowane są głównie rozgrywki e-sportowe, a także recenzje gier, sprzętu, talk-show z udziałem twórców gier, programy rozgrywkowe i japońskie anime. Od początku tego roku kanał jest oficjalnym partnerem firmy Riot Games, która opracowała „League of Legends”. Redaktorem naczelnym Polsat Games jest Radosław Nałęcz.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PD, 06.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.