Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Łaguna z Superstacji przechodzi do Meloradia

Grzegorz Łaguna prowadził "Debatę Grzegorza Łaguny" od listopada 2018 roku (screen: YouTube/Superstacja)

Grzegorz Łaguna z końcem sierpnia zakończył pracę w Superstacji, gdzie prowadził program "Debata Grzegorza Łaguny" i pasma publicystyczne oraz informacyjne. Łaguna we wrześniu rozpocznie współpracę z Meloradiem (Eurozet).

Łaguna prowadził "Debatę Grzegorza Łaguny" od listopada 2018 roku. Na antenie Superstacji prowadził też "Raport", "Bez ograniczeń", "Informacje dnia" i "Finał dnia". Łaguna nie zdradza, co dokładnie będzie robił w Meloradiu. Dodaje, że pozostaje felietonistą Wirtualnej Polski - jego teksty pojawiają się w dziale WP Opinie.

Superstacja od czerwca przechodzi zmiany, telewizja zrezygnowała z tematów i programów o tematyce politycznej. W czerwcu współpracę z kanałem zakończyła po 12 latach Eliza Michalik - zaproponowano jej prowadzenie programu niepolitycznego, ale odmówiła. Na początku lipca z anteny spadły programy Kuby Wątłego "Krzywe zwierciadło" i "Suma tygodnia". Również w lipcu programy stracili Jacek Żakowski i Marek Czyż.

(JSX, 03.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.