Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Sport bez meczów Ligi Mistrzów, ale ze studiem i skrótami

Marek Szkolnikowski przyznał, że oglądalność Ligi Mistrzów w TVP 1 nie była ostatnio zadowalająca (fot. Pixabay.com)

Mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów będą pokazywane tylko w TVP 1, ale przedmeczowe studio i skróty Ligi Mistrzów zostaną przeniesione z TVP 1 do TVP Sport - zapowiedział szef TVP Sport Marek Szkolnikowski.

Faza grupowa Ligi Mistrzów rusza 17 września. Przed rokiem Telewizja Polska nabyła od Telewizji Polsat sublicencję na pokazywanie spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów przez trzy lata. W poprzednim sezonie jeden środowy mecz był pokazywany w TVP 1 i TVP Sport.

W serwisie Tvpsport.pl Marek Szkolnikowski odpowiadał na pytania internautów. Przesunięcie przedmeczowego studia i magazynu ze skrótami z głównej anteny do kanału tematycznego uzasadnił chęcią wzmocnienia oglądalności TVP 1. "Oglądalność Ligi Mistrzów w TVP 1 ostatnio nie była do końca zadowalająca” - przyznał Szkolnikowski.

Szef TVP Sport zapowiedział też wprowadzenie od października cotygodniowego programu na temat książek sportowych pod roboczym tytułem „Liga literacka”. Planowane jest także uruchomienie autorskiego projektu popularnego polskiego youtubera sportowego. Szkolnikowski nie zdradził jednak szczegółów.

(PAZ, 30.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.