Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Liga Mistrzów zostaje w TVP

Telewizja Polska nabyła od Telewizji Polsat sublicencję na pokazywanie spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów. TVP pierwszy mecz pokaże już dziś.

"Po fantastycznym Mundialu idziemy za ciosem... i mamy to! @ChampionsLeague znów w Telewizji Polskiej i to od razu na 3 lata! Co środę pokażemy najlepszy mecz i skróty pozostałych" - napisał na Twitterze Jacek Kurski, prezes TVP. "Zaczynamy już dziś ost. rundą kwalifikacji a wkrótce Ronaldo, Messi, Neymar, Mbappe oraz Lewandowski" - poinformował.

W poprzednim sezonie TVP miała sublicencję na jedno ze środowych spotkań w każdym tygodniu rozgrywek od platformy NC+, poprzedniego właściciela praw do Ligi Mistrzów. Mecze tych rozgrywek śledziło w TVP 1 średnio 2,05 mln widzów. Największą widownię przyciągnął mecz Bayern Monachium – Real Madryt, który 25 kwietnia zgromadził 3,39 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 22.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.