Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ekstraklasa SA nawiązała współpracę z Google

Po wpisaniu w Google nazwy konkretnego zespołu wynik wyświetla się w tzw. Google OneBox (screen: Google.pl)

Ekstraklasa SA i polski oddział Google współpracują nad zwiększeniem funkcjonalności wyszukiwarki dla kibiców śledzących rozgrywki.

Bramki, skróty i inne materiały wideo udostępniane przez Ekstraklasę widoczne są w specjalnej sekcji wyszukiwarki. Po wpisaniu w Google hasła „Ekstraklasa” lub nazwy konkretnego zespołu wynik wyświetla się w tzw. Google OneBox. Narzędzie umożliwia kibicom dostęp do terminarza, statystyk, informacji o zawodnikach, wiadomości z klubu i treści wideo. Użytkownicy Asystenta Google mogą zapytać go o informacje dotyczące rozgrywek lub zespołów.

Od początku sezonu 2019/20 na kanale Ekstraklasa.org, w należącym do Google serwisie YouTube, skróty meczów dostępne są kilkanaście minut po zakończeniu każdego spotkania.

(PAZ, 30.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.