Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Warzecha zakończył współpracę z Wirtualną Polską i rozpoczął z Onetem

Łukasz Warzecha pisze też do "Tygodnika do Rzeczy" i "Faktu" (screen: YouTube/Superstacja)

W poniedziałek na stronach Onetu (Ringier Axel Springer Polska) ukazał się pierwszy felieton Łukasza Warzechy. Jednocześnie publicysta zakończył współpracę z Wirtualną Polską (Wirtualna Polska), z którą związany był z przerwami od sześciu lat.

Warzecha w Wirtualnej Polsce poza pisaniem felietonów prowadził m.in. program "Z każdej strony". – Rozstałem się w jak najlepszej zgodzie, współpraca układała się dobrze do samego końca. Przyszła nowa propozycja, pod pewnymi względami atrakcyjniejsza. Czasami taka zmiana jest potrzebna – mówi "Presserwisowi" Warzecha. Jego felietony będą pojawiały się na stronie Onetu co tydzień.

Warzecha pisze też do "Tygodnika do Rzeczy" (Orle Pióro) i "Faktu" (Ringier Axel Springer Polska), a na antenie Polskiego Radia 24 prowadzi audycję "Wróżenie z faktów".

Jak wynika z danych Gemius/PBI, w lipcu stronę główną Onet.pl odwiedziło 10,50 mln użytkowników (wzrost o 1,08 proc. w stosunku do czerwca).

(JSX, 21.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.