Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP ma umowę ramową z Monolith Films

TVP pokaże m.in. film "Cudowny chłopak" z Julią Roberts (screen: YouTube.com/Monolith Films)

Telewizja Polska podpisała umowę ramową z dystrybutorem filmowym Monolith Films.

Umowa ramowa daje TVP dostęp do zasobów filmowych, takich wytwórni jak Amblin, Lionsgate, Summit, STX, Millennium Films, Studio Canal. W katalogu dystrybutora znajdują się również produkcje i koprodukcje polskich twórców.

W pierwszym roku współpracy TVP wybrała ponad 100 filmów, które będą emitowane m.in. w pasmach TVP 1 ("Hit na sobotę", "Zakochana Jedynka") oraz TVP 2 ("Kino Relaks").

Widzowie telewizji polskiej zobaczą m.in. familijne filmy "Cudowny chłopak" z Julią Roberts, "Był sobie pies", "Bella i Sebastian 3", komedię „Pozycja obowiązkowa” z Diane Keaton i Jane Fondą, film przygodowy „Robin Hood: Początek” oraz biografie "Wszystkie pieniądze świata" z Christopherem Plummerem i "Czwarta władza" z Meryl Streep.

TVP nie podaje, na jaki okres zawarto umowę ramową. Spółka już wcześniej współpracowała z Monolith Films.

(KOZ, 20.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.