Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Osiem nowości jesienią na głównych antenach TVP

Maciej Kurzajewski, gospodarz "The Wall. Wygraj marzenia", będzie współprowadzić jesienią "Czar par" (fot. materiały prasowe)

W jesiennej ramówce TVP 2 pojawi się siedem nowości, a w TVP 1 znajdzie się jedna nowa pozycja - wynika z prezentacji biura reklamy Telewizji Polskiej.

Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski poprowadzą w TVP 2 reaktywowany po latach program "Czar par" (w piątki o 20.45, od 20 września), łączący teleturniej i rozrywkowy show. Do rywalizacji przystąpi kilkanaście par - zarówno małżonków, jak i narzeczonych. Dwójka pokaże 12 odcinków, ostatni z nich będzie na żywo.

Po zakończeniu emisji dziesiątej edycji "The Voice of Poland" TVP 2 w grudniu w tym samym paśmie (sobota o 20.05) wyemituje pierwszą edycję "The Voice Senior", której gospodarzami będą Marta Manowska i Tomasz Kammel. Trenerami zostali Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk i Urszula Dudziak. Emisję zaplanowano na cztery tygodnie. Z kolei od stycznia Dwójka ma pokazywać trzecią serię "The Voice Kids", prowadzoną przez Idę Nowakowską i Tomasza Kammela.

Marzena Rogalska będzie w TVP 2 gospodynią programu "Gotowi do gotowania? Start!" (w dni powszednie o 18.35, od 9 września). W każdym odcinku dwie drużyny otrzymają zadanie, by przygotować posiłek w 20 minut. Po tej pozycji o 18.55 nadawany ma być program "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?". Dwuosobowe zespoły - każdy złożony z teściowej i synowej - będą nawzajem zapraszać na przygotowane przez siebie małe przyjęcia.

Dwie nowości znajdą się też w Dwójce w czwartkowe wieczory (od 12 września). O 20.45 oglądać będzie można program kulinarny "Najgorszy kucharz", w którym dwóch zawodowych kucharzy ma nauczyć uczestników gotowania na profesjonalnym poziomie. O 21.50 emitowany będzie program randkowy "Wkręceni w randkę", prowadzony przez Annę Lucińską i Aleksandra Sikorę.

TVP 2 jesienią pokaże też nowy serial "Lepsza połowa" (w w soboty o 22, od 7 września) z Arturem Żmijewskim, Izabelą Kuną i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych. Produkcja - jak zapowiada TVP - opowiada o "grupie przyjaciół, którzy na swój zróżnicowany sposób stawiają czoła codziennym problemom".

Jesienią nowością TVP 1 będzie z kolei serial sensacyjno-przygodowy "Ziuk. Młody Piłsudski" (w niedziele o 20.20, od 8 grudnia) o grupie spiskowców walczących z caratem na przełomie XIX i XX wieku. Głównym bohaterem jest młody Józef Piłsudski i jego najbliżsi przyjaciele.

(KOZ, 20.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.