Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Starsza pani musi fiknąć" w TVN w środy, a nie - jak planowano wiosną - w soboty

W programie wezmą udział m.in. Dawid Kwiatkowski i jego mama (fot. TVN/Grzegorz Piekarski)

TVN nowy program "Starsza pani musi fiknąć” będzie emitować w jesiennej ramówce w środy o 21.30.

Program "Starsza pani musi fiknąć" miał pojawić się w TVN w kwietniu po zakończeniu emisji serialu "Chyłka - zaginięcie" (w soboty o 20). Jednak premierę serialu przesunięto i był emitowany do 11 maja. TVN nie zdecydował się umieścić tej nowości w ramówce od drugiej połowy maja i przeniósł ją na jesień. Od września w soboty o 20 nadawana będzie 12. edycja reality show "Mam talent". Program ”Starsza pani musi fiknąć” trafił do środowego pasma. Będzie można go oglądać o 21.30, od 4 września.

"Starsza pani musi fiknąć" będzie polską wersją brytyjskiego formatu "50 Ways to Kill Your Mammy". W programie rodzice znanych osób wykonują zadania wymagające odwagi. Udział wezmą m.in. piosenkarze Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny z matkami oraz sportowiec Paweł Fajdek z ojcem.

 

(KOZ, 12.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.