Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Jankowiak-Maik redaktor naczelną serwisów historycznych LubimyCzytać.pl

Agnieszka Jankowiak-Maik znana jest także jako blogerka „Babka od Histy” (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Jankowiak-Maik została redaktor naczelną serwisów CiekawostkiHistoryczne.pl i TwojaHistoria.pl. Na czele marketingu grupy stanęła Aneta Jokiel-Pawlak.

Agnieszka Jankowiak-Maik jest absolwentką Wydziału Historycznego, studiów doktoranckich UAM w Poznaniu, autorką prac naukowych z zakresu najnowszej historii Polski i dydaktyki historii, nauczycielką, archiwistką, wiceprzewodniczącą rady Fundacji „Ja, nauczyciel” oraz aktywistką edukacyjną. Znana jest także jako blogerka „Babka od Histy”.

"Mamy w planach odświeżenie szaty graficznej serwisów, wprowadzenie nowych form przekazu, których do tej pory w komunikacji bardzo brakowało. Na pewno będzie bardziej interaktywnie, pojawi się też więcej odnośników do popkultury. Nawiązaliśmy współpracę z nowymi autorami, a wielu dotychczasowych publicystów zadeklarowało chęć dalszej współpracy – w tym Maria Procner, która należała do trzonu poprzedniej redakcji” – informuje Agnieszka Jankowiak-Maik.

Od sierpnia serwisy CiekawostkiHistoryczne.pl i TwojaHistoria.pl wydawane są przez spółkę LubimyCzytać.pl. Do tej pory ich właścicielami był Społeczny Instytut Wydawniczy „Znak”. Dotychczasowy szef obu serwisów Kamil Janicki otworzył serwis WielkaHistoria.pl.

Spółka informuje, że do rozwoju trzech marek – CiekawostkiHistoryczne.pl, TwojaHistoria.pl i LubimyCzytać.pl - wykorzysta doświadczenie dotychczasowego zespołu, który zbudował i rozwijał serwis LubimyCzytać.pl. Tym samym na dyrektora sprzedaży i marketingu grupy serwisów awansowała Aneta Jokiel-Pawlak. Wcześniej przez sześć lat zarządzała działem sprzedaży reklamy.

(PD, 12.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.