Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Disney+ wystartuje w listopadzie

Potrójny pakiet Disneya będzie sprzedawany za 12,99 dol. miesięcznie (screen: YouTube/ Walt Disney Studios)

The Walt Disney Company uruchomi w Stanach Zjednoczonych 12 listopada nowy pakiet streamingowy obejmujący jednocześnie trzy abonamenty: Disney+, ESPN+ oraz Hulu - ogłosił dyrektor wykonawczy Bob Iger.

Komentatorzy twierdzą, że połączenie w jednej subskrypcji głównego kanału Disney+, oferującego filmy na życzenie, kanału sportowego ESPN+, którego Walt Disney jest współwłaścicielem wraz z Heart Company (20 proc. udziałów) i serwisu Hulu, wykorzystywanego do publikowania indywidualnych reklam, jest posunięciem wymierzonym w Netflix.

Potrójny pakiet Disneya będzie sprzedawany za 12,99 dol. miesięcznie, co odpowiada standardowej cenie podstawowego abonamentu w Netfliksie za streaming w rozdzielczości 1080p. Proponowana cena potrójnego pakietu Disney+, bo taką będzie mieć on nazwę, oznacza obniżkę o 27 proc. w stosunku do ceny 17,97 dol., jaką należałoby zapłacić za dostęp do trzech kanałów z osobna.

(MJS, 08.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.