Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mikołaj Kunica rozstaje się z Wirtualną Polską

Mikołaj Kunica w Wirtualnej Polsce pracował od 2018 roku (screen Video/WP)

Mikołaj Kunica nie przyjął propozycji objęcia funkcji dyrektora programowego obszaru biznes i finanse i odchodzi z Wirtualnej Polski.

– Mogę potwierdzić, że złożył wypowiedzenie – mówi Michał Siegieda, rzecznik Wirtualnej Polski. Mikołaj Kunica nie chciał komentować sprawy.

Kunica był dyrektorem zarządzającym obszaru biznes i finanse, a także redaktorem naczelnym Money.pl i WP Finanse. Pod koniec lipca WP Media zmieniła strukturę,  Rafał Warecki objął stanowisko dyrektora zarządzającego obszaru biznes i finanse Wirtualnej Polski, a Sebastian Ogórek został redaktorem naczelnym serwisów Money.pl i WP Finanse. Kunica, który dotąd odpowiadał za te obszary, dostał propozycję objęcia nowo utworzonego stanowiska dyrektora programowego obszaru biznes i finanse.

Mikołaj Kunica w Wirtualnej Polsce zaczął pracować we wrześniu 2018 roku. Przez cztery lata pracował jako dyrektor ds. komunikacji - najpierw w Polskich Inwestycjach Rozwojowych (obecnie Polski Fundusz Rozwoju), a później w Grupie Ergo Hestia. Wcześniej, przez ponad 20 lat, pracował w mediach, był reporterem m.in. "Wiadomości" TVP 1, "Faktów" TVN i sekcji polskiej BBC. W TVN CNBC był m.in. szefem zespołu reporterów.

(KOZ, AMS, 07.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.