Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Love Island Polska" codziennie w Polsacie

"Love Island Polska" poprowadzi modelka Karolina Gilon (fot. Krzysztof Dubiel/Polsat)

Randkowy reality show "Love Island Polska", jedna z nowości w jesiennej ramówce Polsatu, będzie emitowany codziennie.

Program oglądać będzie można od poniedziałku do piątku po godz. 22. W niedziele planowane jest podsumowanie tygodnia. Gospodarzem "Love Island Polska" została modelka Karolina Gilon.

W reality show wybrani w castingu uczestnicy spędzą kilka tygodni w willi na wyspie. Nie będą mieć telefonów ani dostępu do internetu. W premierowym odcinku widzowie poznają 10 singli - pięć kobiet i pięciu mężczyzn, którzy już pierwszego dnia połączą się w pary. W willi regularnie mają pojawiać się nowi mieszkańcy. Obecni w programie uczestnicy będą musieli zdecydować, czy zechcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera będą musieli pożegnać się z programem.

"Love Island Polska" potrwa sześć tygodni. Producentem wykonawczym jest Jake Vision. Format powstał w Wielkiej Brytanii, w której wyemitowano siedem edycji programu.

(KOZ, 06.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.