Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 01, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jerzy Połowniak nowym naczelnym szczecińskiej „Gazety Wyborczej”

Jerzy Połowniak ze szczecińską "Gazetą Wyborczą" związany jest od 1994 roku (fot. materiały prasowe)

Jerzy Połowniak 1 września obejmie stanowisko szefa „Gazety Wyborczej Szczecin”. Zastąpi Paulę Skalnicką-Kirpszę, która będzie nową redaktor naczelną poznańskiej „Wyborczej”.

Skalnicka-Kirpsza zajmie miejsce Marcina Wesołka, który od września będzie kierownikiem działu sportowego "GW". Dotychczas szefem sportu był Radosław Leniarski, który pozostanie w redakcji. Zastępcą szefa szczecińskiego oddziału dziennika pozostaje Piotr Szyliński.

Połowniak w szczecińskiej „GW” pracuje od 1994 roku. Zaczynał od działu sportowego, potem zajmował się tematami edukacyjnymi, politycznymi oraz gospodarczymi. W latach 1998-2004 był sekretarzem redakcji. Jest również autorem tekstów publikowanych w ogólnopolskich wydaniach „Wyborczej” i magazynie „Duży Format”.

(JSX, 01.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.