Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Stanowski zapowiada inwestycję piłkarską w DR Kongo

Krzysztof Stanowski nie chce rozmawiać o szczegółach inwestycji piłkarskiej w DR Kongo (screen: Twitter.com/K_Stanowski)

Założyciel i szef serwisów Weszło Krzysztof Stanowski poinformował na Twitterze o zakończeniu negocjacji w sprawie inwestycji piłkarskiej w Demokratycznej Republice Konga.

O szczegółach dziennikarz nie chce mówić. - O wszystkim poinformuję w swoim czasie we własnych mediach - ucina. Stanowski o zakończeniu negocjacji napisał na Twitterze: ”Wszystko wskazuje na to, że stworzymy wielką inwestycję piłkarską w Kongo, topową w skali Afryki”.

Wraz z Bogusławem Leśnodorskim i Dominikiem Ebebenge Stanowski spotkał się w Paryżu z gubernatorem Kinszasy, stolicy DR Kongo. Leśnodorski to prawnik, były współwłaściciel Legii Warszawa, który ostatnio doradzał m.in. Wiśle Kraków. Ebebenge jest doradcą zarządu Rakowa Częstochowa, w przeszłości pracował m.in. w Legii. Stanowski pod zdjęciem ze spotkania w Paryżu napisał, że brakuje na nim „czwartego muszkietera z Polski, który ujawni się, jak będzie miał ochotę”. Dodał też, że według nieoficjalnych danych w stolicy Konga mieszka ok. 20 mln ludzi, średnia wieku wynosi 18 lat. „Od rana do wieczora dzieciaki grają w piłkę i nie istnieje tam żadna profesjonalna akademia piłkarska” - podkreślił.

Stanowski obok m.in. serwisu Weszlo.com i radia Weszło FM jest także założycielem i właścicielem klubu piłkarskiego KTS Weszło Warszawa, w którym występuje dwóch zawodników z DR Konga. Więcej o grupie Weszło piszemy tutaj.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 24.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.