Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ohme z Chajzerem za duet Mołek i Meller w "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer będą prowadzić weekendowe wydania "Dzień dobry TVN" (fot. materiały prasowe)

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer od sezonu jesiennego dołączą do grona prowadzących weekendowe wydania "Dzień dobry TVN". Programu nie będą prowadzić już Magda Mołek i Marcin Meller.

"Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem" - stwierdził dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, cytowany w komunikacie prasowym.

W zeszłym tygodniu Magda Mołek i Marcin Meller poinformowali w mediach społecznościowych, że przestają prowadzić "Dzień dobry TVN". Mołek pozostaje autorką programu w TVN Style, a Meller gospodarzem "Drugiego śniadania mistrzów" w TVN 24.

Jednocześnie TVN zdecydował się przyspieszyć powrót pasma śniadaniowego w dni powszednie (w wakacje program miał być tylko w weekendy). Wydania te wrócą 12 sierpnia, a nie - jak wcześniej planowano - na przełomie sierpnia i września. Ruch może mieć związek z tym, że wiosną więcej widzów oglądało "Pytanie na śniadanie" w TVP 2, które latem utrzymało codzienną emisję. Marcin Barcz, dyrektor pionu komunikacji korporacyjnej TVN, tłumaczy ruch stacji odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer są jednymi z prowadzących reality show "Big Brother" w TVN Siedem. Chajzer od ponad ośmiu lat pracuje jako reporter "Dzień dobry TVN". Był w TVN gospodarzem "Małych gigantów" i "Hipnozy". Ohme jest redaktor naczelną serwisu Onet Kobieta, w Onecie ma program wideo "Jedno zdanie". Wcześniej była m.in. szefową programową obszaru lifestyle w Grupie Wirtualna Polska, redaktor naczelną serwisu Mamadu.pl i redaktor naczelną magazynu ”Gaga”.

(KOZ, 23.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.