Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Przegląd Sportowy" i „Sport" ze wspólnym dodatkiem o Ekstraklasie

"Przegląd Sportowy" i "Sport" wraz z dodatkiem o Ekstraklasie będą kosztować 8,90 zł

Dzienniki "Przegląd Sportowy" (Ringier Axel Springer Polska) i "Sport" (Whizz) ukażą się 19 lipca ze wspólnym „Skarbem Kibica” poświęconym rozgrywkom piłkarskiej Ekstraklasy.

W poprzednim sezonie „Sport” wydał własny „Skarb na Ligę”, ale teraz zdecydował się na współpracę z RASP, który był wydawcą "Sportu" do sierpnia 2017 roku. Dodatek będzie dołączony do głównego wydania dwóch dzienników, czyli "Sportu" i "Przeglądu Sportowego". Ma liczyć 100 stron i razem z gazetami będzie kosztować 8,90 zł. Znajdą się w nim m.in. kadry wszystkich drużyn Ekstraklasy, sylwetki trenerów i gwiazd zespołów, informacje o sędziach, transferach i budżetach, prognozy, analizy, terminarz, statystyki, klasyfikacje i tabela wszech czasów. „PS” i „Sport” z dodatkami będą dostępne w sprzedaży do poniedziałku 22 lipca. 26 lipca oba tytuły dołączą też „Skarb Kibica” poświęcony rozgrywkom I i II ligi.

Oprócz tego „PS” do końca sierpnia wyda jeszcze sześć „Skarbów Kibica”. 3 sierpnia ukaże się dodatek poświęcony kolarskiej imprezie Tour de Pologne, 9 sierpnia - piłkarskiej lidze angielskiej, 10 sierpnia - lidze francuskiej, 16 sierpnia - lidze niemieckiej, 17 sierpnia - lidze hiszpańskiej, 24 sierpnia - lidze włoskiej.

(PAZ, 12.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.