Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial Comedy Central "Drunk history - pół litra historii" w Netfliksie

Serial "Drunk history - pół litra historii" dostępny jest tylko dla użytkowników Netfliksa w Polsce (fot. Piotr Dejneko/Viacom)

Serial "Drunk history - pół litra historii", wyprodukowany przez ATM Grupę dla Comedy Central, znalazł się w bibliotece serwisu streamingowego Netflix.

- Jest to wynik współpracy między Netflix a Viacom, a odcinki dostępne są dla polskich użytkowników platformy - informuje Agnieszka Krakós-Gorący, PR manager Viacom International Media Networks.

Do oferty Netfliksa trafiły oba sezony "Drunk history" - pierwszy Comedy Central pokazał jesienią 2017 roku, a drugi - jesienią 2018 roku.

Formuła "Drunk history - Pół litra historii" polega na tym, że znane osoby będąc pod lekkim wpływem alkoholu odtwarzają dzieje państwa i narodu polskiego. Polska wersja programu jest oparta na amerykańskim formacie "Drunk history", który w Comedy Central zadebiutował w 2008 roku. Format był realizowany m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 04.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.