Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Facebook wyjaśnił powód środowej awarii

Skargi na działanie Facebooka, Instagrama i WhatsAppa nadsyłano głównie z Europy i z USA (fot. Con Karampelas/Unsplash.com)

Problem wywołany w trakcie rutynowego przeglądu funkcjonowania systemu był przyczyną zakłóceń w działaniu Facebooka oraz Instagrama i WhatsAppa w środę po południu.

Niektórzy użytkownicy Facebooka w różnych częściach globu, w tym w Polsce, mieli w środę po południu trudności z umieszczaniem tam swych zdjęć i innych materiałów, co dotyczyło także platform Instagram i WhatsApp - poinformował Facebook.

Według śledzącego awarie w sieci portalu Downdetector.com, skargi na funkcjonowanie Instagramu złożyło ponad 14 tys. jego użytkowników, a w przypadku samego Facebooka i WhatsApp było to odpowiednio 7,5 tys. i 1,6 tys. Skargi nadsyłano głównie z Europy i z USA.

"W trakcie jednego z naszych rutynowych przeglądów funkcjonowania systemu wywołaliśmy problem, utrudniający niektórym użytkownikom ładowanie lub wysyłanie zdjęć i filmów wideo" - napisał w swym komunikacie Facebook.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAP, PAZ, 04.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.