Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Lipiec 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Oferta z Netfliksem i dekoderem w T-Mobile

Oferta składa się z trzech pakietów (screen: Youtube.com/TMobilePL)

Operator komórkowy T-Mobile zaproponował ofertę Magenta 1 z dostępem do Netfliksa, Ipli i Eleven Sports. Do sprzedaży trafił dekoder z tunerem DVB-T.

- Przygotowaliśmy odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta: kombinację usług mobilnych, stacjonarnych i rozrywki - mówił podczas prezentacji nowej oferty Piotr Bubak, dyrektor marketingu B2C w T-Mobile Polska. Tworzą ją trzy pakiety (kosztują od 99 do 144 zł miesięcznie), na które składają się nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS, internet bez limitu danych (w dwóch z nich), internet światłowodowy do 100 Mb/s (w zasięgu jest 2,7 mln gospodarstw domowych), dostęp do Netfliksa (w zależności od pakietu plan standard lub premium). Klienci mogą dokupić dekoder z systemem Android TV (ma wbudowany tuner DVB-T), a także ofertę z pakietami Ipla Sport i Ipla Eleven Sports (za 30 zł na 90 dni). Przygotowano jeszcze sześć innych pakietów Ipli.

 

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(KOZ, 03.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.