Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 03, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Sport pokaże drugi mecz Piasta Gliwice w eliminacjach Ligi Mistrzów

Piast Gliwice w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zagra z Bate Borysów (screen: Youtube.com/PiastGliwice TV)

Rewanżowe spotkanie Piasta Gliwice z białoruskim zespołem Bate Borysów w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów będzie transmitowane w Polsat Sport - poinformował na Twitterze dziennikarz tej stacji Bożydar Iwanow.

Nadal nie wiadomo, która ze stacji pokaże pierwszy mecz Piasta na Białorusi, zaplanowany 10 lipca na godz. 19. Rewanżowe spotkanie odbędzie się 17 lipca o godz. 20.

W eliminacjach Ligi Europy wystąpią trzy polskie zespoły, ale na razie potwierdzono jedynie, że mecze Legii Warszawa będą transmitowane w TVP. Wicemistrzowie Polski zagrają z lepszym z pary: Sant Julia z Andory i Europa FC z Gibraltaru. W I rundzie eliminacji LE wystąpi także Cracovia, której rywalem będzie słowacki zespół FC DAC 1904 Dunajská Streda. W tej fazie mecze zaplanowano 11 i 18 lipca. Pod koniec lipca do rywalizacji od II rundy eliminacji przystąpi Lechia Gdańsk.

Wszystkie mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy będą transmitowane w kanałach Polsat Sport Premium. TVP ma prawa do transmisji jednego spotkania LM w tygodniu.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 03.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.