Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zuzanna Ziomecka rozstała się z Agorą

Ziomecka nad projektem Newsmavens pracowała przez cztery lata. Serwis był realizowany przy wsparciu finansowym Google (screen YouTube/The Power of Storytelling)

Zuzanna Ziomecka po pięciu latach pracy rozstała się z Agorą. Ostatnio była szefową anglojęzycznego serwisu Newsmavens, który realizowała redakcja "Wysokich Obcasów". Projekt został niedawno zakończony. 

– Wydawca stawia na rozwój swojego głównego produktu, czyli "Gazety Wyborczej" i serwisu Wyborcza.pl, a ja jestem stworzona do pracy nad nowymi projektami – mówi Ziomecka. Teraz w ramach własnej działalności zajmie się coachingiem z zakresu mindfulness, ale zapowiada, że nie oznacza to końca współpracy z mediami. 

Ziomecka nad projektem Newsmavens pracowała przez cztery lata. Serwis był realizowany przy wsparciu finansowym Google w ramach programu Digital News Initiative. Jego autorkami były wyłącznie kobiety. Wcześniej była szefową serwisu Wysokieobcasy.pl, naczelną "Przekroju" oraz magazynów "Aktivist" i "Exklusiv".

(SK, 02.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.