Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prokuratura: choroba prawdopodobną przyczyną śmierci Pawła Lucińskiego

Paweł Luciński był związany z Radiem Gdańsk od 1997 roku (screen: Youtube.com/RadioGdansk)

Wstępne wyniki sekcji zwłok dziennikarza Radia Gdańsk Pawła Lucińskiego wskazują, że przyczyną śmierci była choroba - poinformowała prokuratura.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk powiedziała, że powierzchowne obrażenia na ciele zmarłego nie miały żadnego związku ze śmiercią. Policja, która początkowo informowała, że pod uwagę bierze zabójstwo, zatrzymała 34-letnią partnerkę dziennikarza. Wobec wstępnych ustaleń sekcji po przesłuchaniu została zwolniona. Wawryniuk poinformowała, że brak jakichkolwiek dowodów na to, że kobieta mogła mieć jakiś związek ze śmiercią mężczyzny. 

Paweł Luciński został znaleziony martwy w sobotę w mieszkaniu w Gdańsku. Miał 49 lat. Z Radiem Gdańsk związany był od 1997 roku. "Znany był przede wszystkim z audycji »Muzyczna strefa Radia Gdańsk«, w której prezentował wybrane przez siebie utwory. Był skarbnicą wiedzy muzycznej. Na przestrzeni lat relacjonował najważniejsze wydarzenia muzyczne oraz przeprowadzał wywiady z wybitnymi artystami. Był wielkim fanem U2 i The Beatles" - napisano na stronie internetowej Radia Gdańsk.

(PD, PAP, 02.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.