Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje dziennikarz Radia Gdańsk Paweł Luciński

Paweł Luciński był związany z Radiem Gdańsk od 1997 roku (screen YouTube.com/RadioGdansk)

Paweł Luciński, dziennikarz muzyczny Radia Gdańsk, został znaleziony martwy w sobotę w mieszkaniu na gdańskiej Żabiance. Miał 49 lat. W związku ze sprawą zatrzymana została kobieta.

Oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Gdańsku Karina Kamińska przekazała Polskiej Agencji Prasowej, że "sprawa jest prowadzona w kierunku zabójstwa".

Policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę, która - jak poinformował PAP Mariusz Duszyński, zastępca rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, była partnerką dziennikarza.

"Na tym etapie postępowania nie jest wykluczona żadna z wersji zdarzenia, w tym także zabójstwo. Wykonane zostały oględziny zwłok z udziałem biegłego" - powiedział PAP prokurator Duszyński. Dodał, że pierwsze oględziny zwłok na miejscu zdarzenia wykazały ranę na plecach zmarłego. "Nie wiemy, jednak czy była to rana śmiertelna" - wyjaśnił

Paweł Luciński z Radiem Gdańsk związany był od 1997 roku. "Znany był przede wszystkim z audycji Muzyczna Strefa Radia Gdańsk, w której prezentował wybrane przez siebie utwory. Był skarbnicą wiedzy muzycznej. Na przestrzeni lat relacjonował najważniejsze wydarzenia muzyczne oraz przeprowadzał wywiady z wybitnymi artystami” - czytamy na stronie internetowej Radia Gdańsk.

(KOZ, PAP, 30.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.