Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były szef TVP Info i newsów Nowej TV w zarządzie Miejskich Zakładów Autobusowych

Tomasz Sygut był ostatnio redaktorem naczelnym informacji i publicystyki w Nowej TV (fot. materiały prasowe)

Tomasz Sygut, były redaktor naczelny informacji i publicystyki w Nowej TV, został członkiem zarządu warszawskiej spółki Miejskie Zakłady Autobusowe. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ma być wiceprezesem odpowiedzialnym za marketing.

Sygut ostatnio pracował w Nowej TV. Był szefem serwisu "24 godziny", który przestał się ukazywać z końcem listopada 2018 roku. Pracę w wyniku tej decyzji stracił cały zespół redakcyjny. 

Jak się dowiedzieliśmy, 19 czerwca Sygut został powołany na członka zarządu MZA, miejskiej spółki, która zajmuje się komunikacją autobusową w stolicy. Na ten moment Sygut nie ma jeszcze przydzielonych obowiązków, ale mają mu podlegać sprawy marketingowe spółki. 

- Aktualnie mogę jedynie potwierdzić, że pan Tomasz Sygut został powołany na stanowisko członka zarządu naszej spółki - informuje Adam Stawicki, rzecznik MZA.

Sygut przez ostatnie 20 lat był związany z mediami. Czy definitywnie rozstał się z dziennikarstwem? - Nie chcę tego komentować, przyjdzie jeszcze czas na taką rozmowę - mówi "Presserwisowi". 

Sygut trafił do Nowej TV w 2016 roku. Poprzednio był dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w TVP i szefem TVP Info. Pracę w Telewizji Polskiej zaczął w lutym 2011 roku, wcześniej był zastępcą szefa działu Polityka w "Super Expressie" (ZPR Media).

(SK, 27.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.