Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Jedziemy" Michała Rachonia od poniedziałku w TVP Info

Michał Rachoń w dalszym ciągu będzie prowadził "Minęła 20" (screen Vod.tvp.pl)

Michał Rachoń od tego poniedziałku poprowadzi nowy poranny program w TVP Info. "Jedziemy" pierwotnie miał zadebiutować w ramówce stacji na początku czerwca.

O starcie napisał na Twitterze sam Rachoń. Program będzie nadawany od poniedziałku do czwartku o 7.10 rano. Tytuł nawiązuje do zwrotu stosowanego przez dziennikarza w "Minęła 20". Jak podaje Tvp.info, w poniedziałek gościem Rachonia ma być m.in. były szef MSWiA Joachim Brudziński. "Cały program będzie opierał się na przemieszaniu dyskusji publicystów, komentatorów" – powiedział gospodarz programu portalowi. Rachoń pozostanie prowadzącym "Minęła 20" i "Woronicza 17" w TVP Info.

Na początku roku Rachoń na kilka tygodni zniknął z anteny – razem z wydawcą został zawieszony za pokazanie w "Minęła 20" animacji Barbary Pieli szydzącej z Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz. Internauci wytykali, że powiela ona antysemickie stereotypy. Gdy wrócił do prowadzenia programów, prezes TVP Jacek Kurski mówił dziennikarzom: "Jest to powrót w ograniczonym stopniu. Każdy musi mieć drugą szansę, nawet jeśli popełnił błędy".

Michał Rachoń pracuje w TVP od 2016 roku. Wcześniej związany był z Telewizją Republika.

(JSX, 24.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.