Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora rozstaje się z Joanną Parczyńską, łączy zespoły Wyborcza.pl i wideo

Joanna Parczyńska do Agory wróciła w kwietniu 2017 roku (fot. materiały prasowe)

Agora rozstaje się z Joanną Parczyńską, wydawcą obszaru Kultura i Multimedia w "Gazecie Wyborczej".

Parczyńska poinformowała o tym wczoraj w mediach społecznościowych. Według Niny Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Agory, rozstanie nastąpiło za porozumieniem stron, Parczyńska jest na wypowiedzeniu. – Powodem jest połączenie newsroomów Wyborcza.pl i wideo – mówi Graboś.

Połączonymi działami będzie zarządzać Aleksandra Sobczak, która od maja kieruje serwisem Wyborcza.pl. – Nie planujemy więcej zwolnień w związku ze zmianą – dodaje Graboś.

Joanna Parczyńska była wydawcą obszaru Kultura i Multimedia w "Gazecie Wyborczej" od stycznia 2018 roku (było to nowo utworzone stanowisko). Wcześniej kierowała zespołem wideo w serwisie Wyborcza.pl (od sierpnia 2017 roku). Do Agory wróciła w kwietniu 2017 roku jako zastępca dyrektora wydawniczego segmentu wideo w Wyborcza.pl. Wcześniej pracowała w spółce w latach 1995-2010, m.in. jako dyrektor pionu prasy bezpłatnej. Parczyńska związana była też z Grupą Polskapresse (obecnie Polska Press Grupa) jako dyrektor zarządzająca produktami bezpłatnymi (lata 2013-2016) i prezes struktury prasy bezpłatnej (2012 rok). Była też country managerem w Gemiusie (lata 2012-2013).

(IKO, 19.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.