Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lubnauer do Holeckiej: ”Nie jest pani wstyd, że pani kłamie?”

Katarzyna Lubnauer: ”Czasami mam wrażenie, że jeżeli człowiek tego słucha to ma wrażenie paranoi, że żyje w jakimś innym świecie” (screen: Vod.tvp.pl)

Przewodnicząca partii Nowoczesna Katarzyna Lubnauer zarzuciła w ”Gościu Wiadomości” w TVP Info, że Telewizja Polska manipuluje ”w stylu Urbana i w stylu Goebbelsa”. ”Nie jest pani wstyd, że pani kłamie?” - zapytała prowadzącą rozmowę Danutę Holecką.

Katarzyna Lubnauer w sobotę, w rozmowie z Danutą Holecką stwierdziła, że wkurza ją, jak ”manipulujecie naszym zdaniem na temat 500”. Kiedy w trakcie dyskusji o edukacji Holecka powiedziała, że jej dzieci chodziły do prywatnej szkoły, Lubnauer stwierdziła: ”Wiem, ile się zarabia tutaj - kilkadziesiąt tysięcy złotych”. ”Czasami mam wrażenie, że jeżeli człowiek tego słucha to ma wrażenie paranoi, że żyje w jakimś innym świecie” - stwierdziła w trakcie rozmowy Katarzyna Lubnauer. ”Ale jednak zdecydowała się pani do tej paranoi przyjść” - odpowiedziała Danuta Holecka, na co przewodnicząca Nowoczesnej odpowiedziała: "Dlatego że mogę na żywo z panią redaktor porozmawiać. Nie zmienia to faktu, że nawet w CBOS mówią widzowie, że jesteście najbardziej manipulującą telewizją”.

Podczas dyskusji Danuta Holecka przytoczyła słowa innej posłanki Nowoczesnej: ”pani Hennig-Kloska mówi o rozliczeniach PiS w związku z wprowadzeniem programów socjalnych”. ”Zauważyłam, że u was mamy do czynienia z manipulacją w stylu Urbana i w stylu Goebbelsa” - zareagowała Lubnauer. ”Uuu, pani przewodnicząca” - skomentowała Holecka.

”Nie szkoda pani projektu Nowoczesna?” - zapytała pod koniec Danuta Holecka. ”Powiedziałam: projekt Nowoczesna istnieje. Manipulujecie po raz kolejny. Jak widzę, nie specjalnie powinno mnie to dziwić” - wyjaśniła przewodnicząca Nowoczesnej. ”Nie manipuluję, tylko pytam” - odpowiedziała dziennikarka TVP. Katarzyna Lubnauer przypomniała, że przyszła do telewizji publicznej. ”W związku z tym powinniście być obiektywni, nie jest wam wstyd, że jesteście tak manipulający?” - pytała.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(KOZ, 09.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.