Dział: PRASA

Dodano: Maj 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie książki fotograficzne nagrodzone i wyróżnione na konkursie w Moskwie

„Deceitful Reverence” to autobiograficzna, realizowana przez sześć lat relacja przedstawiająca meandry wewnętrznej przemiany człowieka (fot. materiały prasowe)

Książka fotograficzna Igora Pisuka „Deceitful Reverence” zdobyła główną nagrodę w swojej kategorii na międzynarodowym konkursie fotograficznym w Moskwie. Oprócz niej nagrodzono i wyróżniono też cztery inne publikacje polskich autorów.

Książka Pisuka została już wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo. Jej wydawcą jest Blow Up Press. W Moskwie wygrała w kategorii Książka oraz zdobyła złoto w podkategorii Book-Fine Art.

„Deceitful Reverence” to autobiograficzna, realizowana przez sześć lat relacja przedstawiająca meandry wewnętrznej przemiany człowieka.

Na festiwalu w Moskwie w podkategorii Book-Documentary brąz zdobyła książka Patryka Karbowskiego „Destination”, a wyróżniono w niej prace „Death Landscapes” Huberta Humki oraz „Biało-Czerwona” Marka Lapisa. Wśród studentów i amatorów pierwsze miejsce w kategorii Książka przypadło publikacji „Wild Oregano” Dominiki Koszowskiej, która dodatkowo zdobyła złoto w podkategorii Book-Documentary.

Moscow International Foto Awards jest międzynarodowym konkursem fotograficznym organizowanym od 2014 roku. W każdej edycji bierze udział kilka tysięcy zgłoszeń z całego świata, nadsyłanych przez zawodowych fotografów, jak i amatorów. Do konkursu można zgłaszać zdjęcia pojedyncze oraz serie w 10 kategoriach konkursowych. Jedną z nich jest Książka, w ramach której funkcjonują także 4 podkategorie: Documentary, Fine Art, Nature oraz People.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(PAZ, 30.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.